Унікальний
дизайн сайтів

ЧОМУ ВАЖЛИВИЙ ДИЗАЙН?

Сучасного користувача складно здивувати – отже, і запам’ятатися. Дизайн сайту – це інструмент, за допомогою якого можна виділити свій ресурс серед десятків чи сотень схожих компаній. Існують такі ніші, для яких розробка дизайну є одним із найважливіших завдань при створенні інтернет-ресурсу. До них можна віднести, наприклад, сферу дизайну та проектування, IT, фотографії та мистецтва, електроніку, ресторанний бізнес, медичні та юридичні послуги. Загалом, сучасний унікальний дизайн сайту необхідний тим нішам, у яких сформувалася велика конкуренція, а також усім односторінковим сайтам.

Функції дизайну

Створення дизайнів сайту спрямоване не тільки на втілення оригінальної ідеї та “фішок” для залучення та утримання уваги користувача. Важливо пам’ятати, що якщо відвідувачеві некомфортно і щось не зрозуміло на вашому ресурсі, то він піде, незважаючи ні на що. Тому найкращі дизайни сайтів спрямовані на створення юзабіліті та комфортної навігації – тобто. на розробку якісного інтерфейсу користувача. Завдання web дизайнера, крім створення красивої картинки, впровадити елементи, які зроблять роботу з ресурсом інтуїтивно зрозумілою кожному користувачеві, просунутому або початківцю.
Created with Snap
ДИЗАЙН LANDING PAGE

Landing page – це односторінковий сайт, без меню та складної навігації. Тут є приблизно 80% графічного або відео контенту і лише 20% тексту. Такий сайт пропонує нам купити певний товар чи скористатися конкретною послугою. Ніколи на лендинг ви не знайдете різнопланових товарів з різних серій або категорій. Чому? Тому що landing page має свої цілі.

Created with Snap
ДИЗАЙН ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

Що очікує побачити людина, зайшовши до інтернет-магазину? Звичайно, асортимент того, за чим він прийшов. Крім цього, його цікавлять ціни, показники, за якими можна відібрати потрібну продукцію і те, як замовити. Тому дизайнери LUNGOR особливу увагу приділяють структурованому та простому для сприйняття уявленню товарів, дбають про те, щоб фільтри були добре помітні та зручні у використанні, а поле для замовлення виглядало приємно та спонукало оформити покупку. Поняття «красивий дизайн сайту» у разі магазину не зовсім доречне – правильно сказати «приємний та зручний».

Created with Snap
ДИЗАЙН КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Ось тут можна дивувати. Дизайн сайту візитки може бути простим і зі смаком або навіть кричить - все залежить від сфери бізнесу. Тут відвідувача чекає не так багато сторінок, тому анімація, великі фото та банера будуть доречні. Популярним стало використання на сторінці фірмового відео від компанії. Зверніть увагу, що креативний дизайн сайту візитки здатний підвищити конверсію до 40%.

ЯК ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН САЙТУ

LUNGOR пропонує дизайн та створення сайтів, тому ми зможемо не лише спроектувати ваш ресурс, а й якісно втілити ідею у програмній частині. У програмістів за плечима великий досвід верстки складних макетів із незвичайними візуальними рішеннями. Ми створюємо дизайн сайту на замовлення, виходячи із заповненого брифу та побажань, які ви особисто можете висловити дизайнеру. Ви будете підтримувати зв’язок із нашим спеціалістом протягом усього робочого процесу.

Після того, як ми отримаємо заповнений вами бриф та обговоримо його, дизайнер розробить прототип та макет головної сторінки вашого ресурсу. Сюди в процесі роботи можна вносити коригування та зміни. Далі починається робота над рештою сторінок.

На дизайн сайту ціна залежатиме від кількості унікальних сторінок, які необхідно промалювати, складності елементів, наявності анімації та інших ефектів. Тому вартість дизайну сайту обговорюється індивідуально із кожним замовником.

Існує варіант модернізації html шаблону дизайнером чи програмістом. Але для корпоративних сайтів і конкурентних ніш ми завжди радимо надавати перевагу унікальному уявленню з індивідуальною ідеєю.

ДИЗАЙН ВЕБ САЙТУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ІДЕЇ, А НАША СПІВПРАЦЯ – З ДЗВІНКА. НАБИРАЙТЕ НАШ НОМЕР!

НАШЕ ПОРТФОЛІО