SEO
копірайтінг

SEO КОПІРАЙТИНГ

Активне зростання Вашого сайту залежить не тільки від зовнішньої оптимізації, посилань та юзабіліті. Важливим компонентом по-справжньому топового ресурсу є написання текстів, орієнтованих на пошукові машини і людей – СЕО копірайтинг. Крім хороших показників унікальності, засміченості та водності, текст має бути корисним користувачеві. Особливо це важливо для бізнес-ніш послуг або при продажі нового продукту, з яким користувача ще належить ознайомити.

У випадку з інтернет-магазином всім зрозумілих товарів (одягу, предметів меблів, телефонів тощо), на сторінках каталогу важливіша саме технічна сторона СЕО тексту. Цей контент практично не читають користувачі, оскільки вони або вже перебувають у стані готовності купити, або тільки вивчають або порівнюють продукти, використовуючи відео та незалежні огляди, і не готові витрачати гроші. У першому випадку seo текст для сайту не читатимуть через те, що увага звернена на відгуки, авторитетність самого магазину, активність у соціальних мережах, умови оплати та доставки.

У другому випадку людина розуміє, що максимум корисної інформації вона отримає зі сторонніх статей блогерів, відео оглядів. Тому власникам магазинів варто звернути увагу на такий фактор, як якісний блог та ведення відео каналу. Хороший SEO текст, у свою чергу, позитивно вплине на якість внутрішньої оптимізації, яка допомагає потрапити сайту в ТОП, а користувачеві – на потрібні сторінки.

Послуги СЕО копірайтера

Якщо Вам потрібен seo копірайтинг у Києві та будь-якому іншому місті України, компанія Lungor надасть команду копірайтерів, які знайомі з вашою нішою. Копірайтери агентства мають досвід від 2 років, тому добре знайомі з більшістю популярних бізнес-сфер, а в деяких з них і самі є фахівцями. У разі нової для нас тематики, співробітники за пару днів вивчать основи навіть найскладнішої сфери діяльності замовника та зможуть надати 1 ТЕСТОВИЙ ВАРІАНТ матеріалу.

БЕЗ ПОМИЛОК

При написанні СЕО текстів, навіть якщо вони орієнтовані на пошукових роботів, варто пам’ятати про правила граматики та пунктуації. Завжди є можливість, що користувач прочитає текст, який ви думали, читати не стануть. Неправильно побудовані пропозиції та помилки можуть свідчити про невідповідне ставлення компанії до свого сайту.

Наші спеціалісти для самоперевірки користуються сервісами контролю грамотності. Ви можете бути впевнені у нашій компетентності з цього питання.

У LUNGOR можна замовити сео копірайтинг наступних типів:

  • інформаційні статті для сайту;
  • продає текст;
  • текст на головну сторінку сайту/про нас;
  • статті на зовнішні ресурси з навколопосилальним текстом (для статейного просування);
  • LSI копірайтінг.

ЩО ТАКЕ LSI КОПІРАЙТИНГ

Це, так званий, латентний SEO копірайтінг. Говорячи простою мовою – це seo текст, який практично не містить ключових запитів прямого входження. Просування такого контенту здійснюється за рахунок наявності у статті максимальної кількості слів, близьких за тематикою. Наприклад, текст про кредити повинен максимально містити слова: кредитор, позичальник, позичка, відсоток, погашення, виплати, гроші, кошти, терміни, договір, кредитування, умови, ставки і т. д. Чим більше навколотематичних слів у тексті – тим краще . Загалом, кожен гарний копірайтер, як правило, пише саме за принципом LSI. Винятком є ​​статті із жорсткими вимогами щодо використання ключових запитів.

У чому переваги LSI копірайтингу? Текст виходить природним і читабельним, є максимум корисної інформації, немає «кривих» ключів, пошукові запити все одно зустрічаються в тексті в природній формі.

Google запустив алгоритми, що перевіряють природність тексту ще 2005 року. Сьогодні аналіз ранжирування контенту показує нам, що цей фактор важливий для пошукача, і за LSI копірайтингом майбутнє.

 

ЦІНА ЗАПИТАННЯ

На SEO копірайтинг ціни залежать від того, якого плану матеріал вам необхідний. Хороший текст для пошукових систем та змістовний для людини – це ціна приблизно 85 -100 грн. за 1000 знаків. Якщо для написання матеріалів потрібно поєднувати SЕО та вивчення бізнес-процесів компанії, вартість буде індивідуальна, і оплата нараховується за текст загалом, а не за кількість символів. При замовленні великого обсягу текстів, у нас діють знижки. Наприклад, якщо потрібно заповнити новий веб-сайт контентом або переписати те, що зараз там знаходиться. Завданням займеться досвідчений копірайтер чи рерайтер.

SEO Копірайтінг давно перестав бути грубим маніпулюванням пошуковими запитами. За явні переспами сьогодні накладаються санкції. Тому справжній фахівець зможе акуратно і правильно маніпулювати ключовими запитами та складати текст, який буде користуватися Вашим потенційним клієнтам.

Щоб обговорити, що необхідно Вам та умови співпраці, замовляйте зворотний дзвінок або набирайте наш номер!

Тип
Вартiсть*
Написання SEO-текстів
від 110 грн.
Рерайт
від 75 грн.
Написання інформаційних статей
від 100 грн.
Написання новин
від 75 грн.
* - 1000 знаків без пробілів.

Знижка -5% при заданні від 30 000 знаків (одним замовленням).

 

Знижка -10% при заданні від 60 000 знаків (одним замовленням).