SEO аудит
WEB САЙТУ

КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ

SEO-аудит сайту необхідний як перед етапом просування ресурсу, так і для виявлення помилок, що впливають на його відвідуваність та конверсію. SEO аналіз сайту – це комплексна робота, кожен етап якої здійснює окремий спеціаліст у LUNGOR. У результаті ви отримуєте розбитий за пунктами звіт, який містить аналіз помилок на вашому ресурсі та рекомендації щодо їх виправлення.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ

Вся робота у комплексі займає 5 робочих днів. За цей час ми аналізуємо ваш інтернет-ресурс на наступні пункти.
СТРУКТУРА
11

Для комфорту користувачів та простоти моніторингу вашого ресурсу пошуковими системами потрібна наявність правильної структури. На даному етапі seo аудиту сайту фахівці аналізують вкладеність сторінок, наявність хлібних крихт на сайті, перевіряють наявність та коректність sitemap, ЧПУ (людиназрозумілих URL адрес) і так далі.

ТЕХНІЧНИЙ АУДИТ САЙТУ
22

З цією частиною працюють безпосередньо програмісти. Вони перевіряють розмір коду та наявність у ньому помилок, швидкість завантаження сторінок. Важливо знати, що саме на вашому сайті має бути відкрито для індексації пошуковими роботами, що закрито. Фахівці аналізують наявність 404 помилок, 301 редиректу, інструментів від GOOGLE та мобільної версії. Технічний аудит сайту – це один із найтрудомісткіших і тривалих етапів.

ПОШУК ДУБЛІКАТІВ СТОРІН
33

Аудит сайту обов’язково повинен включати цей пункт. Поодинокі сторінки на ресурсі погано впливають на його просування. Якщо такі є, необхідно видалити копії.

АНАЛІЗ ВСЬОГО КОНТЕНТУ
44

Сюди входять роботи з перевірки title, description, правильності Н1, унікальності текстового, графічного та відеоконтенту. Також перевіряється відсутність дублікатів матеріалу.

ЮЗАБІЛІТІ АУДИТ
55

Користувачеві має бути комфортно перебувати та здійснювати цільову дію на сайті. Тому ми перевіряємо зручність навігації, працездатність кнопок «Купити» та «Замовити», кошик, а також способи зворотного зв’язку та їхню коректну роботу. Usability аудит впливає на підвищення конверсії.

АНАЛІЗ ПОСИЛОЧНОЇ МАСИ
66

Якщо ресурс просувався раніше, то, напевно, залишився певний посилальний профіль. Він може бути корисним вашому сайту, так і заважати йому, у разі поганих нетематичних зовнішніх посилань.

ДЕТАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТЕКСТОВОГО КОНТЕНТУ
77

Контент аудит сайту – завершальний етап робіт. Копірайтер аналізує унікальність та насиченість пошуковими запитами текстів головних розділів та підрозділів, дає рекомендації щодо їх структурування та SEO оптимізації.

АУДИТ САЙТУ: ЦІНА ЄДИНА

У LUNGOR ви можете замовити аудит сайту будь-якого типу: корпоративного або аудиту інтернет магазину. Вартість робіт буде однакова у будь-якому разі, і на неї не впливає кількість сторінок ресурсу.

Важливий етап для підвищення конверсії та підготовки до просування – це комплексний аудит сайту, ціна якого у нас зараз:

Ціна від

3000 грн.
*ціна залежить від багатьох факторів і в деяких випадках може бути нижчою за стандартну.
Консультація