Розробка
web сайту

САЙТИ ОТ LUNGOR

Очевидна річ: сайт – особа сучасної компанії. Незалежно від того, наскільки корисні та унікальні Ваші послуги, «Поки що у Вас немає сайту – Вас немає в бізнесі». Набагато легше стало купувати, не виходячи з квартири. Погодьтеся, приємніше вибирати необхідний товар, просто клацаючи мишкою і прокручуючи сотні варіантів, одночасно попивати каву та слухати улюблену музику у спокійній домашній атмосфері. Скориставшись інтернет ресурсом, людина фізично може відвідати набагато більше магазинів, ніж на своїх двох. Цим він збільшує ефективність покупки. Цей факт стосується не тільки вибору товару, але й різноманітних послуг.

Розробка інтернет сайту – це безумовно важливий та відповідальний крок, тому необхідно обирати спеціалістів раціонально та надалі вести активну співпрацю з розробниками. Зворотний зв’язок клієнта – найкращий помічник, реактивний прискорювач, який допомагає завершити розробку веб-сайту за найкоротші терміни.

СТВОРЕННЯ САЙТІВ ПІД КЛЮЧ
На початковому етапі Вам варто визначитися, для яких цілей необхідний інтернет-ресурс. Дизайн спочатку розробляється адаптивний під усі популярні розміри екранів. Компанія Lungor надає послуги зі створення таких видів сайту:

1
1
РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Мабуть, найресурсно-і трудомісткий процес. Оскільки необхідно створити якісний ресурс, який не тільки містить велику кількість красивих сторінок з товаром, але буде досить простим для навігації користувача. Створення дизайну сайту-магазину вимагає унікального підходу та розуміння дизайнером веб маркетингу, оскільки оформлення може залучати потенційних покупців, так і відволікати від здійснення покупки. Розробку таких сайтів під ключ Lungor проводить протягом терміну від 2 місяців.

2
2
РОЗРОБКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Для ведення бізнесу такий сайт просто необхідність. Даний веб-ресурс має бути у авторитетних і молодих компаній, які нещодавно вийшли на ринок і хочуть ефектно заявити про себе, залучити потенційних клієнтів або інвестиції. Створення корпоративного та сайту-візитки у Києві допоможе вигідно виділитися серед конкурентів, правильно презентувати свої послуги чи продукт. Наші спеціалісти з розробки та дизайнери втілять Ваші ідеї у ефектну реальність менш ніж за один місяць.

3
3
РОЗРОБКА ЛЕНДІНГУ

Коли у вас є певний продукт або послуга, і це вимагає швидкого продажу, створення односторінкового сайту з ефективним дизайном і якісним наповненням стане запорукою успішних продажів. Мета лендингу – залучити відвідувача з першого погляду, утримати його там на потрібний час для здійснення покупки Вашого продукту. Даний вид сайту порівняємо з магнітом, який буде притягувати до монітора будь-якого відвідувача. Наша компанія розробляє та впроваджує лендинг з індивідуальним дизайном менш ніж за місяць робіт.

4
4
ВЕРСТКА САЙТУ

Створення верстки сайту спрямоване на те, щоб відвідування вашого ресурсу стало приємним для користувача і не змушувало його робити зайві кліки. Виконання будь-яких дій на сайті має бути простим, а навігація інтуїтивно зрозуміла. Гарний дизайн ресурсу, анімація та ефекти хороші, але тільки на десктопній (комп'ютерній) версії. Адаптивна верстка меню – важливе завдання, яке потребує досвіду спеціаліста та логіки, особливо у магазинах з широким асортиментом.

5
5
СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛУ

Портал займає від 2 місяців часу. Тут важливим фактором є юзабіліті, яке забезпечить швидкий доступ відвідувача до потрібної інформації, а також непомітне оформлення, яке не відволікатиме користувача. Необхідно продумати, яка інформація буде найнеобхіднішою, актуальною та забезпечити легкий доступ до неї.

ПРИКЛАДИ РОБІТ

ДИЗАЙН

Оскільки на ринку сьогодні безліч сайтів практично будь-якої тематики, необхідно виділитися особливим дизайном, який буде унікальним у своєму роді. Створення сайту з нуля зазвичай стартує із заповнення брифу, де замовник пояснює всі побажання щодо структури, дизайну головної, а також типових сторінок, вибирає брендові кольори. Далі, виходячи з даного брифу, складається технічне завдання на створення сайту, яке набуде чинності лише після повного затвердження його замовником. Після цього дизайнер розпочинає свою роботу. Окремо створюється один або кілька варіантів головної та типової сторінки.

Під час роботи дизайнер спирається не лише на побажання клієнта, але й враховує обмеження мови розмітки HTML. Оскільки далі робота передається верстальнику, завданням якого є нарізка створеної картинки на окремі фрагменти, з яких буде складатися HTML-сторінка.

Далі за роботу беруться програмісти, які перетворюють зображення на вже робочий повноцінний сайт.

РОЗРОБКА САЙТУ ЦІНА:

  1. Перше, від чого залежить вартість – розроблятиметься ресурс на основі будь-якої CMS або з нуля.
  2. Другим фактором є тип сайту. Якщо це інтернет-магазин або портал, то коштуватиме він більше, ніж, наприклад, візитка, лендинг.
  3. Можливий варіант, що вам не потрібен індивідуальний дизайн. Якщо Ви цілком задовольняєтеся універсальними шаблонами, тоді, відповідно, послуги дизайнера будуть у рази дешевшими.
  1. 4У випадку, коли Вам необхідно не тільки створити веб-сайт, але й наповнити його якісними текстами, які однозначно дадуть плюс для подальшого просування, ціна включатиме послуги копірайтера.
  2. 5SEO-оптимізація сайту - це налаштування сайту під пошукові системи
Тип
Вартiсть*
Лендінг
от 700$
Корпоративний сайт
от 1000$
Інтернет магазин
от 2000$
Портал
от 5000$

*Докладна ціна створення сайту обумовлюється особисто, після складання робочого ТЗ. Компанія Lungor займається розробкою сайтів будь-якої складності.