Просування
КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

НАЛАШТУВАННЯ

Просуваючи корпоративний сайт, ми просуваємо послуги Вашого бізнесу. Тому роботи завжди починаються з діалогу, внаслідок якого наш головний аналітик вникає у ваш бізнес. Далі відбувається аудит вашого сайту та процес внутрішньої оптимізації сайту.

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Основне, від чого залежить ціна на SEO – це ваші цілі. Спочатку потрібно налаштувати фокус на основні пріоритети просування – ваші основні послуги. Термін та вартість виведення сайту в ТОП пропорційні конкуренції у вашій ніші та у вашому регіоні. Низько- та середньоконкурентним сфер бізнесу достатньо 3-4 місяців, щоб побачити перші бажані результати в ТОПі. Для висококонкурентних ніш це термін від півроку. Терміни початку виходу запитів у ТОП пошукової видачі індивідуальні для кожного проекту та прогнозуються нашим аналітиком після проведення робіт із внутрішньої оптимізації ресурсу та аналізу.

РОЗКРУТКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ ЗАСНОВАНА НА ПЛАВНОМУ ЗРОСТІ. МИ НЕ ЗАБИРАЄМО АГРЕСИВНИХ МЕТОДІВ ЗАКУПІВАННЯ ПОСИЛАНЬ, ПОСКІЛЬКИ ЦЕ РИЗИКУВАНО ДЛЯ РЕСУРСУ І НЕСЕ ЗА СОБОЮ СУМНІВНІ ПЕРСПЕКТИВИ РУХУ В ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ. ЯКЩО НАД ВАШИМ САЙТОМ ВЖЕ РОБИЛИ НЕВДАЛЬНІ ЕКСПЕРИМЕНТИ І САЙТ ПОТРАП ПІД САНКЦІЇ ПОШУКОВИКІВ, МИ ДОПОМОЖЕМО ВІДНОВИТИ САЙТ.

АЛГОРИТМ РОЗКРУТКИ БІЗНЕС САЙТУ

1 1
АНАЛІТИКА БІЗНЕСУ І КОНКУРЕНТІВ
2 2
ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ
3 3
СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ
4 4
ПРОСУВАННЯ САЙТУ

НАШІ ПРИНЦИПИ СПІВПРАЦІ

  • Важливо, щоб ви розуміли навіщо вам SEO. Якщо ви сумніваєтеся у цьому інструменті продажу, вам рано шукати підрядників.
  • Потрібно взаємодіяти. Будьте готові зрозуміти основи пошуку, щоб легко спілкуватися з нашими фахівцями та аналізувати щомісячні звіти.
  • З нами потрібно узгоджувати зміни на сайті. Якщо у вас є свої програмісти, то варто налагодити комунікацію між ними та нашим SEO відділом.
  • Сплануйте бюджет на SEO на найближчі 4-6 місяців.

Всі ці моменти потрібні для якісної та продуктивної співпраці. Працюючи з проектом, зайвим буде забирати час фахівців на розмови про ефективність просування та на пояснення базових понять. Але, будучи новачком у просуванні, ви можете звертатися до нас і сміливо розраховувати на підтримку та консультації. Найголовніше – розуміти, чому ви вирішили вкласти кошти у пошукове просування корпоративного сайту, що хочете отримати та бути відкритим до діалогу. Для кожного проекту можна збудувати десятки ефективних стратегій просування. Важливо вести діалог, щоб вибрати одну оптимальну для впровадження.

ЩО ОСОБЛИВОГО МИ МОЖЕМО ПРОПОЗИТИ

Фраза «індивідуальний підхід» стала сприйматися як кліше. Але в нашій компанії ви спілкуватиметеся безпосередньо з головним аналітиком (керівником) за проектами. Ми не переводимо серйозні розмови на аккаунт-менеджерів, а намагаємось вирішити важливі питання найшвидшим та правильнішим шляхом – безпосередньо. Це означає, що до вашого проекту підбирається індивідуальний підхід і всі важливі моменти вирішуються в індивідуальному порядку.

Переконалися, що вам потрібне SEO? Телефонуйте нам, ми готові обговорити проект та зорієнтувати вас за планом робіт та вартістю.

РЕЗУЛЬТАТ

Після внутрішньої оптимізації сайту починається плавне зростання трафіку з пошукових систем через вихід у ТОП 10 низькочастотних запитів.

Протягом 2-3 місяців зовнішньої оптимізації сайт виходить у ТОП 10 за середньо- та високочастотними запитами, і динамічно зростає цільовий трафік.

Ціна від

10000 грн.
*ціна залежить від багатьох факторів і в деяких випадках може бути нижчою за стандартну.
Консультація

НАШЕ ПОРТФОЛІО