Про нас

ХТО МИ І ЯК ПРАЦЮЄМО

Компанія LUNGOR розпочала свою діяльність у 2012 році, якраз у той час, коли “швидке” SEO, яке трималося на посиланнях та ключових запитах у текстах, з виходом нових алгоритмів Google, перестало працювати. Ми увійшли на диджитал ринок у момент глобальної розбудови пошукових систем, тому основна наша відмінність – це гнучкі, індивідуальні стратегії просування та вивчення бізнесу замовників.

ВОРОБЙОВ АНАТОЛІЙ Head OF SEO, WEB-маркетолог

Побудував стратегії просування та вивів у ТОПи понад 100 сайтів. Особисто відповідає за результати.

“Вважаю за краще працювати тільки з тими проектами, де підприємець розуміє, навіщо компанії потрібно SEO. Важливим є пряме спілкування з керівником бізнесу. Цікаво співпрацювати з людьми, які вже мають досвід роботи з SEO-фахівцями.”

задать вопрос
СЬОГОДНІ LUNGOR – ЦЕ:
  • Невеликий штат співробітників із 12 осіб, які мають можливість розвивати Ваш проект справді індивідуально.
  • Команда на чолі з керівником бізнесу, який особисто займається кожним проектом, вирішує всі технічні питання щодо SEO і погоджує стратегію просування з Вашим маркетингом.
  • Компанія, у якої в штаті немає жодного проджект менеджера – вважаємо, що за нашої концепції роботи це зайва ланка в ланцюжку комунікації між замовником та підрядником.
  • Прозора співпраця – щомісячні звіти про зростання проекту, про розміщені посилання на Ваш сайт. Обговорення результатів та подальших дій з головним SEO спеціалістом. Ви розумієте, що робимо ми і бачите результат щомісяця.
  • Повний комплекс SEO-послуг, а також спеціалісти з роботи з платним трафіком (PPC), програмісти, web-дизайнер, юзабіліті спеціалісти, копірайтери. Всі роботи за Вашим проектом виконуються під одним дахом.
  • Агенство, назва якого вимовляють, як Лунгор, хоча насправді ми Лангор. Але це вже зовсім інша історія.
КОМАНДА – ГОЛОВНА ЦІННІСТЬ

Звичайно, наша армія ще невелика, але кожен співробітник – це лідер і чудовий фахівець, котрий любить брати на себе відповідальність. Ми команда, де немає традиції створювати видимість “зайнятої людини” перед керівником. Кожен із нас чудово розуміє, що він робить, які є спільні цілі і що для цього потрібно особисто від нього.

Самодостатність, фанатичність у справі, сміливість та живий інтерес – те, що допомагає нам рухатися злагоджено, приносячи користь світові. Ми хочемо працювати та працюємо з цікавими проектами, чиї керівники вітають особисте спілкування та хочуть вникати в інтернет-маркетинг. Для них ми стаємо надійними приятелями, партнерами та допомагаємо розвивати бізнес на довгостроковій основі.

Знайомтесь: це будинок під назвою “LUNGOR” та талановиті люди, які в ньому живуть:

Head of SEO
PPC specialist
SEO specialist
SEO specialist
Junior SEO
Designer
Junior PPC
Junior SEO
SEO Specialist
Programmer
Programmer