Копірайтінг

ПОСЛУГИ КОПІРАЙТЕРУ

Компанія LUNGOR створює контент, орієнтований на Вашу цільову аудиторію (ЦА). Ми займаємося написанням текстів, які приносять користь та інформують, а не займають місце на сторінках. Контент створюється на основі детального брифінгу та розуміння ЦА. Усі тексти проходять перевірку на унікальність за декількома сервісами, вичитування редактором на грамотність та перевірку на технічні показники у випадку SEO статті.

Команда копірайтерів LUNGOR пропонує тексти на замовлення не тільки для сайту, але й для друкованих видань, супровідні тексти до відеороликів, аудіореклами, а також ідеї для зовнішньої офлайн реклами. Написання тексту здійснюється досвідченими копірайтерами, за потреби залучається маркетолог.

Вартість тексту на сайт залежить від тематики, складності технічного завдання та типу матеріалу. Наші ціни на копірайтинг є одними з найдоступніших серед конкурентів. Але така лояльність ніяк не відображається на якості матеріалів – ми налаштовані на довгострокову співпрацю та націлені отримувати від замовників лише позитивні відгуки та рекомендації!

У роботу беруться замовлення на копірайтинг, обсягом від 15 000 знаків без пробілів, по рерайту — від 20 000 знаків без пробілів. Можливе написання одного тексту у разі рекламної статті або тексту на Landing Page. В останньому випадку матеріал оцінюється не за знаками, а за весь текст, залежно від складності тематики та вимог до статті.

Копірайтінг як частина SEO

Якщо ви знайомі з поняттям SEO, то розумієте, що копірайтінг — це важлива частина внутрішньої оптимізації сайту. Пошукові роботи визначають релевантність (відповідність) певної сторінки веб-ресурсу запиту користувача щодо наявності на ній цих самих запитів.

Пошукові фрази необхідно логічно розмістити за текстом, визначивши їхню оптимальну кількість. Прийнято, що на 1000 знаків має бути не більше трьох ключових запитів. Завдання оптимізації тексту – зробити так, щоб пошукова система з’їла всі потрібні нам пошукові фрази.

 

Написання текстів на сайт – це комплексна робота та аналітика. Професійний копірайтер знає, що результат має бути:

  УНІКАЛЬНИМ
  Уривки тексту не можуть бути просто скопійовані з інших ресурсів. Наша унікальність – від 90-95% залежно від тематики.
  ЦІКАВИМ І КОРИСНИМ КОРИСТУВАЧЕВІ
  У статті людина знайде відповідь на головні запитання щодо послуги чи товару.
  СТРУКТУРОВАНИМ
  Якою б цікавою не була інформація, якщо вона візуально не структурована, не має підзаголовків, списків чи таблиць, інфографіки або фото, її просто не читатимуть.

У КОГО І ЯК ЗАМОВИТИ КОПІРАЙТИНГ?

Написання текстів для сайту завжди починається із вивчення бізнес-моделі та позиціонування компанії. Потім слідує збір запитів для кожної сторінки сайту. Вони розподіляються так, щоб уникнути перетинів одного або схожих ключів у різних розділах. Складається структура текстів та починається робочий процес.

Усе вище сказано для того, щоб зрозуміти: ЯКІСНІ тексти для сайту вимагають участі в процесі їх створення мінімум трьох людей – копірайтера, маркетолога та SEO-спеціаліста (або семантика). Замовляючи тексти подешевше у фрілансерів, ви купуєте послуги людини, яка поверхово знайома із оптимізацією та основами маркетингу, у кращому випадку.

Спеціалізована агенція із більшою ймовірністю дасть вам очікувану якість контенту на сайт. Але гарантувати повний успіх можна лише, якщо ви готові співпрацювати. Щоб досягти максимальної якості, необхідно повною мірою донести нам інформацію про свою компанію, послугу або продукт. Якщо це необхідно, розкрити суть бізнес-процесів. Перед тим, як замовити текст, чітко дайте зрозуміти, чого ви очікуєте від контенту. Якщо у вас є технічне завдання – взагалі чудово! Коли його немає, докладно заповнюйте наш бриф, викладайте всі ваші думки, побажання та ідеї.

НАШ ВІДДІЛ КОПІРАЙТИНГУ ПРОПОНУЄ  ПРИКЛАДИ РОБІТ З ВАШОЇ ТЕМАТИКИ. ЯКЩО ВІ НЕ ЗНАЙШЛИ ПРИКЛАД З ВАШОЇ ТЕМАТИКИ, КОПІРАЙТЕРИ LUNGOR ВИКОНАЮТЬ ПРОБНЕ ЗАВДАННЯ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ, ЩОБ НАЛАГОДИТИ ВЗАЄМОВИГІДНУ СПІВПРАЦЮ.

Замовити тексти для сайту можна у будь-кого і за різною вартістю, але найкращу якість, як правило, пропонують саме агенції.

Яким буває контент для сайту?
Текст для сайту може бути трьох основних типів:

1
1
НАПИСАННЯ СТАТЕЙ

Блог та інформаційний портал містять у собі тексти цього типу. Тут ми нічого не продаємо безпосередньо, але утримуємо увагу та зіцікавлюємо. Зазвичай інформаційний контент об'ємний, тому тут як ніколи важливо вміти добре структурувати. Корисні статті підтверджують вашу компетентність. Це стане добрим інструментом для залучення нових клієнтів та підвищення довіри до компанії.

2
2
SEO КОПІРАЙТИНГ

Активне зростання Вашого сайту залежить не тільки від успішного та дорогого просування, безліч посилань та інтуїтивно зрозумілого юзабіліті. Важливим компонентом у всіх сенсах топового ресурсу е фективно оптимізовані тексти (SEO-копірайтинг). Такий матеріал оцінять пошукові системи та, що важливо, відвідувачі. Насправді, саме на людей, а не на машини має бути орієнтований технічний контент для просування.

3
3
КОМЕРЦІЙНИЙ КОПІРАЙТИНГ

Комерційний матеріал знайомить із перевагами та особливостями певного товару та послуги. Тут не можна зациклюватись на властивостях – потрібно описати вигоди для кінцевого споживача. Наприклад, не «ортопедичний матрац з інноваційним наповнювачем», а «рішення для комфорту та здоров'я для Вашої спини». У тексті, що продає, важливо передати емоцію, спровокувати живий інтерес, але в той же час, не забути про факти. Замовити текст, що продає, вкрай важливо для лендінг пейдж.

З КИМ МИ ПРАЦЮЄМО

КОПІРАЙТИНГ ЦІНА:

Тип
Вартiсть*
Написання SEO-текстів
від 110 грн.
Рерайт
від 75 грн.
Написання інформаційних статей
від 100 грн.
Текст для лендінгу
від 600 грн.
Написання новин
від 75 грн.
* - 1000 знаків без пробілів.

Знижка -5% при замовленні від 30 000 знаків (одним замовленням).

 

Знижка -10% при замовленні від 60 000 знаків (одним замовленням).

Написання текстів для онлайн або офлайн ресурсів, унікальний контент для сайту, створення тексту для зовнішньої реклами або супроводу до відеоролика – це все, що ви можете замовити у нас за доступною вартістю. У LUNGOR стежать за тим, щоб на копірайтинг ціни залишалися доступними, але в той же час дозволяли Вам давати хорошу якість контенту.

Щоб обговорити ваші запитання щодо створення контенту, залиште заявку. Ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня!